Педагоги

Юлія Белянчикова

«Прагни до неможливого!»


Коли любиш щось, по справжньому - немає нічого неможливого! Головне – вірити в себе, знайти свій власний шлях, та триматися його, незважаючи ні на що.

Професія танцівника вимагає колосальних фізичних, емоційних витрат та «залізного» здоров'я. Свого часу, неможливість більше танцювати стала моєю особистою "маленькою трагєдією, але... Все відбувається так, як мало б відбуватись – я зустріла надзвичайного педагога і балерину, Юлію Медвєдєву, під її керівництвом протягом 5-ти років набувала безцінного досвіду, як педагог-хореограф у балетній школі «Етуаль», закінчила Київский національний університет культури та мистецтв(кафедра класичної хореографії) і... ще раз закохалася у балет! Але цього разу вже як педагог. З 2011 року вчу прекрасному дітей та дорослих у студії Азбука Балета

Звичайно, педагогіка класичного балета – достатньо консервативна дисципліна. Тим не менше, меня завжди цікавлять нові методики й напрацювання, в тому числі й з інших танцювальных напрямків, як для дітей, так і для дорослих, що вирішили опанувати балет. Адже головне у мистецтві танцю – не просто вивчити балетні па, головне – спромогтися розкрити себе, свої почуття і емоції через рух, рух впевненого, сильного, красивого тіла. Саме тому, коли меня питають про мою професію, я посміхаюсь і відповідаю: «Це - прекрасна професія, бо вона робить світ кращим! ».